Український
Процесінговий
Центр
Дебітні та Кредитні Картки

Бажаєте розпочати випуск платіжних карток чи мігрувати до сучасного та надійного процесінгового центру? Ми допоможемо Вам налагодити роботу карткового бізнесу вашого банку протягом декількох місяців та швидко розвивати його.

Дебітні та Кредитні Картки
Підготовка данних

Сервіс підготовки даних для платіжних карток усіх видів, що випускаються для міжнародних мереж або місцевих проектів. Повністю автоматизоване рішення для підготовки даних дозволяє швидко та легко виготовити картки.

PIN-Менеджмент

Комплексне рішення для встановлення та зміни PIN-коду через різні канали: IVR, інтернет та мобільний банкінг, sms, POS-термінал. 

Дозволяє банку скоротити витрати на друк та доставку PIN-конвертів, прискорити видачу карток. Це рішення зменшує витрати банку на перевипуск карток, PIN-код яких втрачено, адже клієнт може встановити зручний PIN-код, що легко запам’ятати. 

Авторизація та кліринг

Ключовий сервіс компанії з досвідом понад 26 років.

Процесування операцій за різними видами платіжних карток – дебетним, кредитним, EMV, безконтактним, предперсоналізованим та іншим. 

За допомогою багатофункціональної процесінгової системи Authentic забезпечується повний цикл обробки трансакцій. UPC відповідає вимогам безпеки, що щорічно підтверджується міжнародними аудитами.

API доступ до інформації за картками

UPC надає API та web-сервіси для інтегрування з банківськими системами та швидкої розробки програмного забезпечення.

Cервіс доступу до інтерфейсів допомагає банкам будувати інтернет-банкінг за допомогою API.

Безконтактні платежі

Системи UPC підтримують технології Visa payWave & MasterCard PayPass. Ми готові допомогти банкам розпочати випуск безконтактних карток та забезпечити їх процесування.

Держателі карток по всьому світу користуються легкістю, швидкістю та зручністю безконтактної оплати за допомогою картки, смартфонів тощо. Обсяг та кількість цих трансакцій постійно зростають.

Цифрові гаманці

Ми обробляємо трансакції через найпопулярніші цифрові гаманці, включаючи Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Visa Checkout.

UPC співпрацює із Банком та Платіжною Системою при підключенні цифрового гаманця. Наш центр перевіряє картки при генерації токену і аналізує результат перевірки криптограми в фінансових операціях.

Захист від Шахрайства та Диспут Менеджмент

UPC пропонує гнучкі програмні рішення для оперативного моніторингу підозрілих операцій за картками банка та в еквайрській мережі у режимі реального часу. 

За допомогою аналізу активності за картками в АТМ, POS-терміналах та на інтернет-сайтах забезпечується швидка реакція на шахрайську операцію.

Мінімізуються фінансові та репутаційні втрати та збільшується лояльність клієнтів.

Звітність

Ми надаємо банку будь-яку інформацію для аналізу даних і оцінки ефективності продуктів і рішень та коригування бізнес-процесів. 

Звіти доступні через віддалену систему UPC OnLine, через API або шляхом передачі файлів.

Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.