Український
Процесінговий
Центр
Платежі за 9 міс 2023 року: українці витрачають на 16% більше, а готівку знімають рідше user/common.seoImage
Посилання скопійовано
Зв'яжіться з нами
20. 10. 23
Платежі за 9 міс 2023 року: українці витрачають на 16% більше, а готівку знімають рідше
Платежі за 9 міс 2023 року: українці витрачають на 16% більше, а готівку знімають рідше user/common.seoImage

Дані 15 банків-клієнтів UPC в Україні надають змогу проаналізувати тенденції ринку та оцінити зміни відносно минулого року.

За дев’ять місяців 2023 року, порівняно з аналогічним періодом 2022 року, загальна кількість трансакцій за картками клієнтів UPC збільшилась на 7,8%, а грошові об’єми на 16,0%.

Оплати у POS-терміналах
Саме у POS-терміналах розраховуються карткою найчастіше. Середня сума чеку за рік збільшилась на 16% до 555 грн. Загальна кількість покупок збільшилась на 13,1%, але витрати держателів карток зросли на 31,0%. Цьому сприяло загальне зростанням цін та збільшенням грошової маси.

Зняття готівки
Кількість операцій зняття готівки в банкоматі зменшилась на 24,7%. Обсяги АТМ-трансакцій за рік збільшилася на 6,4%. Клієнти банків рідше знімали готівку в банкоматах -  в середньому раз на місяць, але суми зняття значно збільшились, додавши 41% (3 992 грн на трансакцію). Це може бути обумовлено змінами  у моделі поведінки клієнтів – готівку знімають «про запас».

Розрахунки в Інтернеті
Кількість оплат в інтернеті збільшилася на 5,7%, а їх обсяги на 23,5%. Середня сума операції дорівнювала 1 677 грн., що на 16,8% більше ніж минулого року.
Найбільше держателі карток витратили на комунальні послуги, відеоігри, поповнювали мобільні телефони, купували продукти, оплачували логістичні послуги, квитки (авіа, залізничні). Значно менше, у порівнянні з 2022 роком, витрачали на рекламні послуги (-59%) та на автозаправних станціях (-52%).

Перекази з картки на картку
Сервіс p2p-переказів продемонстрував найбільше зростання за дев’ять місяців 2023 року. Адже кількість таких переказів збільшилася на 18,4%, проте грошові обсяги додали лише 15,2%. Середня сума операції  - 2 317 грн. Така тенденція спостерігається за весь час повномасштабного вторгнення в Україну.

 

Інші новини
25. 06. 24
Панельна дискусія на тему “OpenBanking: загрози та можливості” від UPC
На панельній дискусії “OpenBanking: загрози та можливості” зібрались провідні експерти галузі та обговорили найактуальніші питання щодо впровадження OpenBanking в Україні.
Панельна дискусія на тему “OpenBanking: загрози та можливості” від UPC user/common.seoImage
13. 06. 24
Запрошуємо вас на панельну дискусію на тему “OpenBanking: загрози та можливості”!
Експерти обговорять найактуальніші питання щодо впровадження OpenBanking в Україні, його вплив на фінансові інститути та клієнтів, а також розглянуть потенційні ризики та можливості, що виникають у зв’язку з цією технологією.
Запрошуємо вас на панельну дискусію на тему “OpenBanking: загрози та можливості”! user/common.seoImage
04. 06. 24
UPC впроваджує OpenBanking, як сервіс для банків України
Компанія UPC впроваджує сервіс Openbanking (Openbanking-As-a-Service) - структурований і безпечний обмін даними між надавачами платіжних послуг та технологічним оператором платіжних послуг через відкриті API.
UPC впроваджує OpenBanking, як сервіс для банків України user/common.seoImage
Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.