Український
Процесінговий
Центр
Покупка із видачею готівки: за рік обороти збільшились у 41 раз, а кількість операцій у 11 разів user/common.seoImage
Посилання скопійовано
Зв'яжіться з нами
17. 02. 23
Покупка із видачею готівки: за рік обороти збільшились у 41 раз, а кількість операцій у 11 разів
Покупка із видачею готівки: за рік обороти збільшились у 41 раз, а кількість операцій у 11 разів user/common.seoImage

За даними UPC у 2022 році держателі карток менше знімали гроші у банкоматах, а віддавали перевагу отриманню готівки на касах магазинів.

Минулого року держателі карток у 11 раз частіше користувались послугою зняття готівки через POS-термінал на касі магазину під час оплати товарів. Грошовий оборот таких операцій зріс у 41 раз. Середня сума також значно збільшилась (+271%) та дорівнювала 1594 грн.

Функціональність «purchase with cash back» запущена UPC у 2020 році і дозволяє отримувати готівку на касі магазину при оплаті банківською карткою. Для здійснення операції держателю картки необхідно лише повідомити касиру суму зняття готівки, що відображається окремою сумою в чеку. Ліміти зняття встановлюються банком-еквайром. Вже 15 банків-клієнтів UPC використовують зручний сервіс.

У минулому році, через війну в Україні, попит на готівкові кошти збільшився, особливо на початку повномасштабного вторгнення. Саме через широку мережу торгівельних точок із можливістю зняття готівки та зручність сервісу «покупка з отриманням готівки» він набув популярності у 2022 році.

 

Інші новини
25. 06. 24
Панельна дискусія на тему “OpenBanking: загрози та можливості” від UPC
На панельній дискусії “OpenBanking: загрози та можливості” зібрались провідні експерти галузі та обговорили найактуальніші питання щодо впровадження OpenBanking в Україні.
Панельна дискусія на тему “OpenBanking: загрози та можливості” від UPC user/common.seoImage
13. 06. 24
Запрошуємо вас на панельну дискусію на тему “OpenBanking: загрози та можливості”!
Експерти обговорять найактуальніші питання щодо впровадження OpenBanking в Україні, його вплив на фінансові інститути та клієнтів, а також розглянуть потенційні ризики та можливості, що виникають у зв’язку з цією технологією.
Запрошуємо вас на панельну дискусію на тему “OpenBanking: загрози та можливості”! user/common.seoImage
04. 06. 24
UPC впроваджує OpenBanking, як сервіс для банків України
Компанія UPC впроваджує сервіс Openbanking (Openbanking-As-a-Service) - структурований і безпечний обмін даними між надавачами платіжних послуг та технологічним оператором платіжних послуг через відкриті API.
UPC впроваджує OpenBanking, як сервіс для банків України user/common.seoImage
Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.