Український
Процесінговий
Центр
POS Еквайринг

Підключайте POS-термінали до UPC та будьте впевнені у безпеці проведення трансакцій та стабільній роботі вашої термінальної мережі

POS Еквайринг
Авторизація та Кліринг

Із UPC банк отримає послуги з процесування операцій у POS-терміналах за різними видами платіжних карток. 

За допомогою багатофункціональної процесінгової системи Authentic забезпечується повний цикл обробки трансакцій. UPC відповідає вимогам безпеки, що щорічно підтверджується міжнародними аудитами.

Покупка зі Зняттям Готівки

UPC надає можливість в еквайринговій мережі банку проводити операції покупки з одночасною видачою готівки відповідно до правил МПС. 

Це зменшує навантаження на банкомати та витрати банку на обслуговування АТМ.

Інстолменти

Можливість забезпечити для держателів карток гнучкі кредити під час, або після здійснення оплати у POS-терміналі, обрав зручні умови. 

Держателям карток не потрібно звертатися до банку або очікувати погодження кредиту.

Захист від Шахрайства та Диспут Менеджмент

UPC пропонує гнучкі програмні рішення для оперативного моніторингу підозрілих операцій за картками банка та в еквайрській мережі у режимі реального часу. 

За допомогою аналізу активності за картками у POS-терміналах забезпечується швидка реакція на шахрайську операцію. Мінімізуються фінансові та репутаційні втрати та збільшується лояльність клієнтів.

Звітність та аналітика

Ми готові надати банку будь-яку інформацію для аналізу даних і оцінки ефективності як продуктів і рішень, так і коригування бізнес-процесів. 

Звіти доступні через віддалену систему UPC OnLine, через API або шляхом передачі файлів.

Управління POS-терміналом

УПЦ забезпечує роботу системи управління POS-терміналами, а також обладнання зв’язку та інфраструктури серверної мережі.

Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.