Український
Процесінговий
Центр
Ринок платіжних карток за дев’ять місяців 2022 року user/common.seoImage
Посилання скопійовано
Зв'яжіться з нами
24. 10. 22
Ринок платіжних карток за дев’ять місяців 2022 року
Ринок платіжних карток за дев’ять місяців 2022 року user/common.seoImage

Загальна кількість трансакцій за картками за дев’ять місяців поточного року, порівняно з аналогічним періодом 2021 року, зменшилися на 7,3%, а грошові об’єми збільшилися на 14,0% (тут і далі данні за картками 15 банків-клієнтів UPC в Україні, порівнюються з показниками дев’яти місяців 2021 року).

Оплата карткою у POS-терміналах
Загальна кількість покупок карткою у POS-терміналах зменшилася на 6,0% та складала в середньому 9 трансакцій на одну активну картку. Держателі карток витратили на 26,3% більше. Середня сума чеку за рік збільшилися на 34% та дорівнює 480 грн.

Зняття готівки
Кількість операцій зняття готівки в банкоматі зменшилась (-32,0%) та складає дві трансакції в місяць. Обсяги АТМ-трансакцій зменшилися на 5,2%, а середня сума чеку збільшилась на 39% та дорівнювала 2 821 грн.

Розрахунки в Інтернеті
Кількість оплат в інтернеті зменшилася на 2,0%, а їх обсяги збільшилися на 19,9%. Середня сума чеку дорівнювала 1 435 грн., що на 22,3% більше ніж минулого року.

Структура оплат в інтернеті майже не змінилась: держателі карток оплачували комунальні послуги, поповнювали мобільні телефони та платили за відео-ігри. Значно менше витрачали на послуги кур’єрів, замовлення готової їжі, магазини косметики, авіа та ж.д. квитки.

Перекази з картки на картку
Сервіс переказів й надалі показують зростання. За дев’ять місяців 2022 року кількість таких переказів збільшилася на 33,3%, а за грошовими обсягами відбулося зростання таких переказів на 66,0%. Зауважимо, що середня сума операції дорівнювала 2 380 грн.

За дев’ять місяців 2022 року відмічається незначне зменшення активності держателів карток, а обсяги вже почали збільшуватися. Наразі держателі карток більше витрачають на товари і послуги ніж рік тому та менше знімають готівку у АТМ.

Інші новини
25. 06. 24
Панельна дискусія на тему “OpenBanking: загрози та можливості” від UPC
На панельній дискусії “OpenBanking: загрози та можливості” зібрались провідні експерти галузі та обговорили найактуальніші питання щодо впровадження OpenBanking в Україні.
Панельна дискусія на тему “OpenBanking: загрози та можливості” від UPC user/common.seoImage
13. 06. 24
Запрошуємо вас на панельну дискусію на тему “OpenBanking: загрози та можливості”!
Експерти обговорять найактуальніші питання щодо впровадження OpenBanking в Україні, його вплив на фінансові інститути та клієнтів, а також розглянуть потенційні ризики та можливості, що виникають у зв’язку з цією технологією.
Запрошуємо вас на панельну дискусію на тему “OpenBanking: загрози та можливості”! user/common.seoImage
04. 06. 24
UPC впроваджує OpenBanking, як сервіс для банків України
Компанія UPC впроваджує сервіс Openbanking (Openbanking-As-a-Service) - структурований і безпечний обмін даними між надавачами платіжних послуг та технологічним оператором платіжних послуг через відкриті API.
UPC впроваджує OpenBanking, як сервіс для банків України user/common.seoImage
Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.