Про компанію

Історія
Правління
Кар'єра
Клієнти

Історія

ПрАТ «Український процесінговий центр» (UPC) був заснований у 1997 році на початку становлення ринку платіжних карток.

Ми були першими в Україні, хто отримав статус MSP і TPP в Visa і MasterCard та провів першу трансакцію в банкоматі за карткою EC/MC. Всі ці роки ми розвивалися разом з ринком платіжних карток, вчасно відповідаючи на зростаючі потреби банків.

Сьогодні UPC обслуговує більше 6 млн. платіжних карток, більше 41 тис. РОS-терміналів і більше ніж 4 тис. активних банкоматів в Україні. Кількість трансакцій, що проходять через наш процесінговий центр, перевищує 80 млн. в місяць.

В 2007 році компанія UPC вийшла на ринок Центральної та Східної Європи і плідно співпрацює з провідними європейськими банками в сфері банкоматного, POS-термінального та Інтернет еквайрінгу.

В січні 2009 року UPC отримав сертифікат відповідності стандарту PCI DSS. З тих пір кожен рік міжнародні аудитори підтверджують високий рівень безпеки UPC та відповідність принципам роботи процесінгового центру строгим вимогам міжнародних платіжних систем.

Великий досвід обслуговування банків дозволяє нам надати високі гарантії якості обслуговування, а також запропонувати банкам найсучасніші рішення у сфері карткового бізнесу. 

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
31/01
Платіжні картки за підсумками 2018 року: показники, тренди, прогнози
03/12
Покупки в «Чорну П'ятницю»: 75% в магазинах і 25% онлайн
29/11
Відтепер трансакції Forward Bank обробляються у UPC
05/11
Все більше українців розраховуються NFC-гаджетами замість карток