Новини


Антон Романчук: «За кожен 1% часу простою банкоматів банк втрачає 6500 грн. на 100 банкоматів в місяць»

11/08/2010

В Україні знайшли спосіб підвищити доступність банкоматних мереж банків для власників карток до 97% 

У середньому банкомати українських банків працюють лише 90-93% часу. Доволі часто можна бачити на екрані банкоматів повідомлення про те, що він «тимчасово не працює», а також незадоволених власників карток, які не змогли отримати свої гроші. А кожна хвилина роботи банкомата при правильній організації роботи банкоматної мережі приносить дохід банку. 

«Навіть якщо банкомати не працюють 1% часу (у сумі всього близько 7 годин на місяць), то банк втрачає до 6500 грн. на кожні 100 банкоматів, - говорить Антон Романчук, голова правління Українського процесінгового центру (UPC), - Крім того, нестабільно працююча банкоматна мережа – це незадоволені клієнти, які не змогли отримати свої гроші та скоріше за все скористалися банкоматами інших банків. Всього цього можна запобігти, якщо впровадити у банку систему автоматичного моніторингу та управління банкоматною мережею». 

Аналіз даних роботи банкоматної мережі одного з банків, клієнтів Центру Аутсорсингу UPC, дозволяє зробити висновок, що впровадження автоматизації та централізації управління банкоматною мережею сильно впливає на показники доступності банкоматної мережі та роботи банка у цілому. У банку, де користуються послугою Центру Аутсорсингу UPC, час ремонту банкоматів вдалося скоротити на 20% на місяць, а зміна паперу, чорнил та інших витратних матеріалів відбувається вдвічі скоріше. Крім того, банку вдалося знизити повернення готівки із банкоматів на 15%, а це нижче, ніж у деяких банках Європи. Це дозволяє коротити витрати на роботу з готівкою та навантаження на банківські центри перерахунків. 

Сьогодні на аутсорсингу у UPC 943 банкоматів та 88 кіосків, та завдяки системі автоматизованого управління банкоматною мережею у липні 2010 року ці пристрої були доступні власникам карток 97% часу. Виконуючи повний цикл управління банкоматною мережею, спеціалісти UPC допомагають банку скоротити витрати на управління банкоматами, надаючи власникам карток можливість скористуватися банкоматом свого банку у будь-який момент часу.


Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
08/04
Безпечні онлайн-платежі за допомогою сервісу токенізації від UPC
08/04
Відповідність міжнародним стандартам безпеки-наш головний приорітет
19/03
Пік трансакцій за картками: як українці готувались до 8 березня
05/03
Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента цінних паперів ПрАТ "Український процесінговий центр"