Новини


Банкомати Райффайзен Банка Угорщини підключені до Українського процесінгового центру

6/10/2010

Райффайзен Банк Угорщини оброблює усі свої АТМ-транзакції через Український процесінговий центр (UPC) 

До початку жовтня 2010 року завершена міграція всіх банкоматів Райффайзен Банка Угорщини (група Raiffeisen International) на системи UPC. Усі транзакції, виконані власниками карток банка у банкоматах, тепер процесуються в Україні. До недавнього часу Райффайзен Банк Угорщини обробляв свої АТМ-транзакції у процесінговому центрі компанії Euronet. 

Нагадуємо, що UPC входить до групи Raiffeisen International, і обслуговування Райффайзен Банка Угорщини в Україні є частиною реалізації стратегії групи по консолідації карткових операцій. 

«Компанія UPC присутня на закордонному ринку з 2007 року, обслуговуючи банкомати Райффайзен Банка Албанії та оброблюючи транзакції в Інтернеті для Райффайзен Банка Хорватії. Тепер ми раді бачити серед своїх клієнтів Райффайзен Банк Угорщини, перший банк групи у країнах Центральної та Східної Європи, та сподіваємося, що співробітництво з UPC буде корисним для розвитку цього східноєвропейського банка - говорить Антон Романчук, голова правління UPC, - Можливість для української компанії надавати свої послуги у країнах Центральної та Східної Європи – це серйозний крок уперед, і ми плануємо і в подальшому пропонувати наші послуги на заході».Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
08/04
Безпечні онлайн-платежі за допомогою сервісу токенізації від UPC
08/04
Відповідність міжнародним стандартам безпеки-наш головний приорітет
19/03
Пік трансакцій за картками: як українці готувались до 8 березня
05/03
Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента цінних паперів ПрАТ "Український процесінговий центр"