Новини


Кількість платіжних карток в Україні знову зростає

18/08/2011

Вперше починаючи з жовтня 2008 року в Україні почала зростати кількість платіжних карток.

Згідно із статистичними даними Українського процесінгового центра (UPC), який обробляє транзакції 35 українських банків, кількість платіжних карток, емітованими банками-клієнтими UPC за перше півріччя, збільшилася на 2.4%. В липні ріст також склав 2.4%.

«Починаючи з березня поточного року кількість карток знову зростає, що свідчить про стабілізацію економічної ситуації в Україні, - коментує Антон Романчук, Голова правління UPC, - Зростають об’єми розрахунків та платежів через банкомати, кіоски самообслуговування та інтернет. Також з початку року більшість банків повертається до випуску кредитних карток. Масовий випуск кредиток прогнозується на кінець 2011 року, якщо, звісно, не станеться нічого непередбачуваного».

Протягом 2008-2009 років банки закривали зарплатні картки звільнених працівників і скорочували випуск кредитних. Також, із баз видалялися неактивні картки, по яким декілька років не здійснювалося жодної транзакції. Абсолютного мінімуму кількість карток в банках-клієнтах UPC досягла в березні 2011 року, а починаючи з квітня почалося зростання із середньою швидкістю 1.2% за місяць.

Кількість платіжних карток зростає не лише в банках-клієнтах UPC, але й в інших банках України, про що свідчать дані НБУ: за другий квартал 2011 року ріст кількості активних платіжних карток склав 7.4%, а в цілому за перше півріччя – 9.05%.


Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
15/02
UPC отримав нагороду премії PaySpace Magazine Awards 2020
17/12
Оновлений вигляд і глобальні плани – UPC провів ребрендинг
17/11
Експорт ІТ-послуг: українська компанія UPC вийшла на ринок інтернет-платежів Боснії та Герцеговини
13/10
Платіжні картки за 9 місяців 2020 року: українці стали більше розраховуватись в Інтернеті та безконтактно