Новини


До UPC підключено понад 8100 банкоматів

05/09/2011

Загальна кількість банкоматів 37-ми банків-клієнтів Українського процесінгового центру (UPC) в серпні досягла 8 123 банкоматів. Порівняно із серпнем 2010 року приріст склав 4%, а з початку року цей показник зріс на 2%.

Кількість банкоматів в Україні зростає завдяки підвищенню активності держателів платіжних карток. Загальна кількість фінансових і не фінансових транзакцій по платіжним карткам в серпні поточного року була на 26% більшою ніж в серпні 2010 року. Ще швидше в Україні зростає кількість POS-терміналів. Так у банків-клієнтів UPC понад 48 тисяч POS-терміналів, річний приріст яких склав 19%.

Банкомати залишаються найпопулярнішим засобом доступу до рахунку для клієнтів банків. У 2010 році частина операцій в банкоматах склала 80% від всіх транзакцій, здійснених держателями карток банків-клієнтів UPC.

Зростає і кількість додаткових послуг в банкоматах: поповнення рахунків мобільних операторів, депозитні операції, оплата рахунків, перекази коштів з картки на картку та ін.. Відсоток таких операцій в серпні склав 3% від всіх операцій в підключених до UPC банкоматах.

«Ріст кількості банкоматів в другій половині 2011 року складе 3-5%, – коментує Антон Романчук, Голова правління UPC, – Незважаючи на підвищення використання банкоматів і появу додаткових послуг в них, ріст кількості АТМ може в найближчий час незначно сповільниться – банки вже встановили більшу частину тих банкоматів, які були закуплені ще декілька років тому назад, і тепер концентруються на підвищенні ефективності роботи банкоматної мережі».


Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
15/02
UPC отримав нагороду премії PaySpace Magazine Awards 2020
17/12
Оновлений вигляд і глобальні плани – UPC провів ребрендинг
17/11
Експорт ІТ-послуг: українська компанія UPC вийшла на ринок інтернет-платежів Боснії та Герцеговини
13/10
Платіжні картки за 9 місяців 2020 року: українці стали більше розраховуватись в Інтернеті та безконтактно