Новини


Інтернет-торгівля та електронні платежі – сектор ІТ-галузі в Україні, що найбільш швидко розвивається

15/09/2011

По даним Українського процесінгового центра (UPC) зростання кількості інтернет-магазинів, на сайті яких є можливість розрахуватися платіжною карткою, склало за останній рік 38%. На сьогоднішній день до системи UPC eCommerceConnect підключено 1496 інтернет-магазинів, тоді як рік тому таких клієнтів було 1085. Щорічний оборот торговців, підключених до UPC, збільшився в 2,6 раз згідно показникам на кінець серпня 2011 року. Кількість інтернет-покупок, які держателі карток здійснили в Україні протягом серпня 2011 року на 30% більші чим в серпні 2010 року.

Згідно різним дослідженням інтернет-аудиторії, онлайн-покупці – це в основному офісні працівники і люди, в яких не вистачає часу на похід в магазини та які мають доступ до інтернет, а також ті, хто шукає більш низькі ціни. Примітно те, що здійснюють покупки через інтернет в основному чоловіки – 79%, і лише 21% жінок. Проте з кожним роком кількість жінок, які надають перевагу покупці товарів та послуг в інтернеті, збільшується на 1-2%. Також, слід відзначити тенденцію «дорослішання» інтернет-покупців – 58% покупок було здійснено людьми у віці 26-41 рік. Згідно географічному розподілу покупців лідирує Київ (31%), за ним слідує Донецьк, Одеса та Дніпропетровськ.

Крім того, інтернет стає все більш популярним засобом оплати послуг мобільного зв’язку, сплати кредитів, а також купівлі авіаквитків, квитків в кінотеатри, оплати послуг інтернет-провайдерів та комунальних служб.

З кожним роком через інтернет в Україні купують все більше та сміливіше, що свідчить про зростання довіри серед користувачів. Важливу роль при цьому відіграє використання інтернет-торговцями повністю захищених каналів оплати, які відповідають високим стандартам міжнародних платіжних систем, таких як 3-D Secure, на основі якого працює система електронної комерції eCommerceConnect.Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
15/02
UPC отримав нагороду премії PaySpace Magazine Awards 2020
17/12
Оновлений вигляд і глобальні плани – UPC провів ребрендинг
17/11
Експорт ІТ-послуг: українська компанія UPC вийшла на ринок інтернет-платежів Боснії та Герцеговини
13/10
Платіжні картки за 9 місяців 2020 року: українці стали більше розраховуватись в Інтернеті та безконтактно