Новини


П’ять банків-клієнтів UPC підключили послугу переказу коштів на картки VISA - VISA Money Transfer в якості емітентів. Ще два банки готуються до її впровадження

12/10/2012

Сервіс з прийому переказів коштів VISA Money Transfer вже впровадили п’ять банків-клієнтів UPC. Ще два банки готуються надавати цю послугу своїм держателям карток.

VISA Money Transfer – це зручні перекази коштів на картки VISA, які можуть застосовуватися на сайті банка, в банкоматах, в мобільному телефоні клієнта, а також у відділеннях банку. Використання цієї послуги дозволяє легко переказати кошти всім, у кого є картки VISA в будь-яку точку світу. Всі транзакції VISA Money Transfer здійснюються в онлайн-режимі. Це означає, що клієнт може зразу ж скористатися переказаними коштами. Деякі банки вже реалізували можливість приймати такі перекази на свої картки і тепер планують впровадити для своїх клієнтів можливість переказувати кошти.

«Попит на грошові перекази за допомогою платіжних карток в Україні зростає, – коментує Антон Романчук, голова правління UPC, – За нашим прогнозом з часом саме перекази коштів за допомогою платіжних карток стануть найбільш популярними, оскільки використовуючи їх можна перевести кошти будь-кому, хто має платіжну картку. При цьому отримувач може зразу ж скористатися коштами, так як послуга надається в онлайн-режимі».


Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
15/02
UPC отримав нагороду премії PaySpace Magazine Awards 2020
17/12
Оновлений вигляд і глобальні плани – UPC провів ребрендинг
17/11
Експорт ІТ-послуг: українська компанія UPC вийшла на ринок інтернет-платежів Боснії та Герцеговини
13/10
Платіжні картки за 9 місяців 2020 року: українці стали більше розраховуватись в Інтернеті та безконтактно