Новини


UPC провів Щорічну Конференцію IS-Card 2012

1/06/2012

Щорічна Конференція IS-Card 2012 відбулася 31 травня в учбовому центрі «Зелена Буча» (Київська обл.). На конференції були присутні представники 50-ти банків України, що використовують систему IS-Card, розроблену Українським процесінговим центром (UPC). Основними темами обговорення стали потреби банків до роботи бек-офісної системи, вимоги контролюючих органів (НБУ, МПС), а також тенденції ринку платіжних карток України. 

Згідно даним UPC зростання кількості платіжних карток в Україні з початку 2012 року склало 5.3%, а зростання кількості операцій в першому кварталі 2012 порівняно з першим кварталом 2011 – 17%. Кількість операцій в інтернеті в першому кварталі 2012 зросла в інтернет-магазинах, підключених до UPC, на 71% у порівнянні з першим кварталом 2011 року. На думку експертів UPC, активний розвиток в сфері карткового бізнесу забезпечили кредитні картки. 

«Фінансові ринки знаходяться зараз в неспокійному стані, але досвід багатьох років демонструє, що кредитна картка – це найвигідніший для банку роздрібний продукт», - заявив Антон Романчук, голова правління UPC, під час своєї доповіді на Конференції, - Саме кредитні картки стимулювали зростання оплати покупок в українських POS-терміналах на 46%, тому що банки, як правило, не знімають комісію за ці операції, як і за оплату покупок картками в інтернеті». 

Андрій Березюк, директор з розвитку бізнесу UPC розповів про те, що все більше банків готові до випуску віртуальних карток та карток з персональним дизайном, запуску ко-брендінгових програм та програм лояльності, а також до випуску кредитних карток з пільговим періодом кредитування та поширеними умовами начислення відсотків. В системі емісії та роздрібного обслуговування платіжних карток IS-Card це реалізовано у вигляді різноманітних модулів, які банк може додати до основного ядра бек-офісної системи. 

Можливість інтеграції бек-офісу з іншими банківськими системами, такими як АБС, процесінг та інтернет-банкінг, також грає важливу роль. Згідно доповіді Ігоря Романюка, директора департаменту систем карткової емісії - це один з основних пріоритетів розвитку системи, нарівні з наданням широких можливостей для випуску кредитних карток, безпекою і відповідністю стандартам НБУ та міжнародних платіжних систем. Вже сьогодні система IS-Card інтегрується з 11-ма АБС, 7-ма процесінговими системами та 2-ма системами інтернет-банкінгу. Один з нових проектів IS-Card – аутсорсингове обслуговування системи. Сьогодні цю послугу використовує Чорнобильська АЕС для своїх внутрішньо-корпоративних карток.Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
08/04
Безпечні онлайн-платежі за допомогою сервісу токенізації від UPC
08/04
Відповідність міжнародним стандартам безпеки-наш головний приорітет
19/03
Пік трансакцій за картками: як українці готувались до 8 березня
05/03
Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента цінних паперів ПрАТ "Український процесінговий центр"