Новини


Використання платіжних карток в інтернет-магазинах, що підключені до UPC, виросло на 53% за рік

13/02/2012

Згідно даним UPC всі показники інтернет-комерції в Україні швидко зростають

Кількість операцій з допомогою платіжних карток в інтерент-магазинах, що використовують розроблену Українським процесінговим центром систему оплати eCommerce Connect, в травні 2012 року збільшилася на 53% порівняно з травнем 2011.

Кількість сайтів, які підтримують оплату картками з допомогою системи eCommerce Connect, збільшилася за рік на 31%, а їх обороти виросли більше, чим в два рази. На сьогоднішній день до UPC підключено 1 786 інтернет-магазинів.

В травні поточного року середня сума покупки в інтеренет-магазинах склала 305.65 грн., що на 51% більше, чим в минулому році.

Результати різних досліджень ринку показують, що українці готові розраховуватися за допомогою платіжних карток в інтернеті, якщо їм гарантують високий рівень захисту від шахраїв. Нагадуємо, що в системі eCommerce Connect дані держателів карток захищені відповідно стандарту міжнародних платіжних систем 3D Secure.

Стимулювати оплату платіжними картками в інтернеті допомагають різноманітні ко-брендингові програми та додаткові знижки. Також, оплата покупок в інтернеті вигідна для власників кредитних карток, оскільки за такі операції банком не стягується комісія на відміну від зняття готівки в банкоматах.


Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
08/04
Безпечні онлайн-платежі за допомогою сервісу токенізації від UPC
08/04
Відповідність міжнародним стандартам безпеки-наш головний приорітет
19/03
Пік трансакцій за картками: як українці готувались до 8 березня
05/03
Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента цінних паперів ПрАТ "Український процесінговий центр"