Новини


Банки все рідше закупають нові банкомати, бо віддають перевагу об’єднаним банкоматним мережам та АТМ-аутсорсингу

17/07/2012

Вже декілька років кількість банкоматів банків-клієнтів UPC зростає зі швидкістю 5-7% на рік.

За даними Українського процесінгового центра (UPC) на кінець червня 2012 року кількість банкоматів, встановлених банками-клієнтами UPC, збільшилося на 6% у порівнянні з показниками червня 2011 року. Нагадаємо, що у 2009 році кількість банкоматів зростала зі швидкістю 29%. На даний момент на обслуговуванні у процесінговому центрі UPC знаходиться 8 589 банкоматів. 

«Український ринок перенасичено банкоматами, тому швидкість приросту нових банкоматів у цілому невисока, - говорить Антон Романчук, голова правління UPC, - Замість того, щоб закуповувати нові банкомати, банки все частіше вступають у обєднані банкоматні мережі, надаючи своїм держателям карток можливість знімати кошти у любому куточку України у дружніх банкоматах банків-партнерів». 

На сьогоднішній день майже всі банки, що обслуговуються в процесінговому центрі UPC, входять у банкоматну мережу «АТМоСфера», тому що це можливість надати клієнтам більше 4000 банкоматів, а також доступні засоби пошуку АТМ в будь-якій точці України (на сайті atmosphere.net.ua та за допомогою iPhone та iPad, а також телефонів та планшетів, що працюють на основі систем Android та Java за GPS). 

Нагадаємо також, що банки економлять на обслуговуванні банкоматів, передаючи технічні функції управління своєю банкоматною мережею профільним спеціалістам UPC. На сьегоднішній день цією послугою користуються шість банків, включаючи один іноземний. Загальна кількість банкоматів на аутсорсингу в UPC становить 1 895 АТМ.Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
08/04
Безпечні онлайн-платежі за допомогою сервісу токенізації від UPC
08/04
Відповідність міжнародним стандартам безпеки-наш головний приорітет
19/03
Пік трансакцій за картками: як українці готувались до 8 березня
05/03
Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента цінних паперів ПрАТ "Український процесінговий центр"