Новини


ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК» приєднався до об’єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера»

24/07/12

З 23 липня 2012 року всі держателі платіжних карток ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК» мають можливість знімати готівку в будь-якому банкоматі мережі «АТМоСфера» за тими ж тарифами, що і у своєму банку. Аналогічні умови діють в банкоматах ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК» для держателів карток інших банків-учасників «АТМоСфери».

«Наш банк активно розробляє та впроваджує нові сервіси, - говорить директор департаменту з обслуговування платіжних карток АКТИВ-БАНКа, Наталія Столярова, - Ми вважаємо, що комфорт та якість – це основні наші пріоритети в роботі з клієнтами. Приєднання АКТИВ-БАНКу до самої розгалуженої мережі банкоматів України дозволить забезпечити держателів платіжних карток нашого банку додатковими можливостями та фінансовими перевагами».

«АТМоСфера» - це об’єднана банкоматна мережа 31 українського банку, створена в 2005 році з ініціативи Українського процесінгового центру (UPC). Банкомати встановлені у всіх областях України, в понад 300 населених пунктах. Кількість банкоматів перевищує 4 000 та постійно зростає.

На сайті atmosphere.net.ua можна знайти іформацію про банки-учасники об’єднаної банкоматної мережі, приєднання нових учасників, банкомати, їх розташування та час роботи. Крім того, спеціально розроблені програми для iPhone та iPad, мобільних телефонів та планшетів, що працюють на основі систем Android та Java, дозволяють визначити адресу найближчих банкоматів мережі за допомогою GPS.


Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
08/04
Безпечні онлайн-платежі за допомогою сервісу токенізації від UPC
08/04
Відповідність міжнародним стандартам безпеки-наш головний приорітет
19/03
Пік трансакцій за картками: як українці готувались до 8 березня
05/03
Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента цінних паперів ПрАТ "Український процесінговий центр"