Новини


Банк-клієнт UPC першим в Україні впровадив технологію Pay Pass 3.0

8/10/13

Форум Банк першим серед банків України пройшов сертифікацію безконтактних платежів для впровадження технології Pay Pass 3.0 від MasterCard.

Використання нової технології істотно поширює сферу застосування безконтактних продуктів PayPass 3.0, у тому числі за рахунок підтримки найсучасніших мобільних пристроїв з технологією NFC.

Антон Романчук, Голова Правління UPC: «Ми вітаємо Форум Банк, що першим в Україні пройшов сертифікацію MasterCard PayPass 3.0. Це ще один важливий крок для розвитку ринку безконтактних платежів в Україні. Вдосконалена технологія PayPass 3.0 має додаткові можливості, які дозволяють приймати у торгових точках не тільки безконтактні картки, але й обробляти NFC-транзакції, що здійснені за допомогою смартфонів та вимагають вводу PIN-коду. Так, при оплаті невеликої покупки можна прикласти телефон до чипу на терміналі, а при більшій сумі для аутентифікації клієнта ввести PIN-код: спочатку у програмі смартфону, а потім на клавіатурі терміналу, після чого пройде оплата».

"Безконтактні платежі швидко набувають популярності у світі. Ми раді бути першими, хто готовий надавати в Україні цю послугу, що забезпечується найсучаснішою технологією Pay Pass 3.0 та термінальним обладнанням Ingenico", — прокоментувала Марите Йоцене, Директор Департаменту роздрібного бізнесу Форум Банка.


Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
15/02
UPC отримав нагороду премії PaySpace Magazine Awards 2020
17/12
Оновлений вигляд і глобальні плани – UPC провів ребрендинг
17/11
Експорт ІТ-послуг: українська компанія UPC вийшла на ринок інтернет-платежів Боснії та Герцеговини
13/10
Платіжні картки за 9 місяців 2020 року: українці стали більше розраховуватись в Інтернеті та безконтактно