Новини


Використання безконтактних карток в Україні зростає

21/11/2013

За даними на 1 листопада 2013 року до UPC підключено 7010 безконтактних POS-терміналів чотирьох банків в Україні. З початку 2013 року держателі безконтактних карток Visa PayWave и MasterCard PayPass оплатили через них більше 21 тис. покупок. У жовтні 2013 року було здійснено 3013 покупок, що у вісім разів більше, ніж у січні поточного року. Обороти за операціями, що були здійснені у цих терміналах у жовтні склали більше 660 тис. грн. Середня сума покупки безконтактною карткою складає 219 грн.

Антон Романчук, голова правління UPC: «Вже сьогодні кількість транзакцій та POS-терміналів швидко зростає. Багато банків, не тільки найкрупніших, активно цікавляться та запускають проекти з випуску безконтактних карток. Крім того деякі банки-клієнти UPC вже розробили перші рішення для платежів мобільними телефонами. Правда, це поки що не має промислового масштабу, хоча активно тестується, співробітниками банків та передовими клієнтами».

Нагадаємо, що UPC обслуговує 61 банк в Україні та Центральній та Східній Європі. З них п’ять банків в Україні та еквайрингова компанія в Австрії процесує через UPC безконтактні платежі – випущені ними безконтактні картки та операції у бесконтактних терміналах цих банків.


Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
15/02
UPC отримав нагороду премії PaySpace Magazine Awards 2020
17/12
Оновлений вигляд і глобальні плани – UPC провів ребрендинг
17/11
Експорт ІТ-послуг: українська компанія UPC вийшла на ринок інтернет-платежів Боснії та Герцеговини
13/10
Платіжні картки за 9 місяців 2020 року: українці стали більше розраховуватись в Інтернеті та безконтактно