Новини


Онлайн-платежі в Україні стабільно зростають

12/11/2013

Держателі карток українських банків - клієнтів UPC здійснили протягом перших одинадцяти місяців 2013 року більше 8 млн. покупок та оплачували їх картами Visa і MasterCard. Середня сума оплати склала 543 грн.

На українських сайтах власники карток банків - клієнтів UPC з січня по листопад 2013 здійснили 6.11 млн. операцій. Половина всіх оплат картками в українському інтернеті - це поповнення мобільного та комунальні платежі. Також держателі карток активно оплачували косметику , що розповсюджується через індивідуальних дистриб'юторів (MLM). Частка покупок косметики склала 19 % від загального числа операцій в українському інтернеті. За рік в два рази зросла кількість фінансових послуг, оплачених через інтернет (оплата кредитів , грошові перекази ) і на 56 % - кількість придбаних авіа та залізничних квитків.

Найпопулярнішим закордонним сайтом серед держателів карток банків-клієнтів UPC став PayPal , що дозволяє здійснювати безпечну оплату карткою при покупках в іноземному інтернеті. Його наздоганяють сервіси Apple і Google.
Антон Романчук , голова правління UPC: «Кількість операцій в інтернеті в 2014 році буде збільшуватися. За нашими прогнозами зростання складе 35-40%. Банки будуть підвищувати безпеку та зручність операцій, надаючи клієнтам спеціально призначені для оплати в інтернеті картки, у тому числі картки , що захищені технологією 3-D Secure. Також банки будуть спрощувати сам процес оплати в інтернеті, у тому числі з використанням мобільних пристроїв. Так, наприклад, замість дзвінків в колл-центр, щоб відключити обмеження для проведення оплати в інтернеті, клієнти багатьох банків зможуть робити це в мобільному телефоні, планшеті або через інтернет-банкінг».

Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
15/02
UPC отримав нагороду премії PaySpace Magazine Awards 2020
17/12
Оновлений вигляд і глобальні плани – UPC провів ребрендинг
17/11
Експорт ІТ-послуг: українська компанія UPC вийшла на ринок інтернет-платежів Боснії та Герцеговини
13/10
Платіжні картки за 9 місяців 2020 року: українці стали більше розраховуватись в Інтернеті та безконтактно