Новини


Число безконтактних платежів в Україні зростає

12/06/2014

Оплата товарів та послуг за допомогою безконтактних карток набуває все більшої популярності в Україні.

Кількість оплат картками, забезпеченими NFC-чіпами, в безконтактних терміналах банків-клієнтів UPC і обороти за ними збільшилися більш ніж в три рази в травні 2014 порівняно з груднем 2013 року. Середня сума транзакції незначно зросла з 48 грн. на кінець грудня 2013 року, до 50 грн. сьогодні. При цьому кількість терміналів, що приймають безконтактні карти, з початку року зросла на 8% і становить 8734 термінали.

На сьогоднішній день п'ять банків-клієнтів UPC випускають безконтактні картки Visa PayWave і MasterCard PayPass і п'ять банків мають безконтактні термінали, які підключені до UPC. Крім того, до UPC підключені безконтактні термінали в Австрії та Польщі.

Антон Романчук, голова правління UPC: «Безконтактні платежі будуть впевнено зростати, так як ця форма оплати стає все більш звичною для українців. Тим більше популярність і зручність безконтактних платежів за картками ми спостерігаємо в багатьох країнах Центральної та Східної Європи, і Україна не стане винятком. У зв'язку зі складною ситуацією на ринку цього року банки сповільнили інвестиції в безконтактні термінали, однак, ще три наших банки-клієнти запустили проекти з випуску карток з чипом NFC, оскільки вірять у їх майбутнє».

Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
17/11
Експорт ІТ-послуг: українська компанія UPC вийшла на ринок інтернет-платежів Боснії та Герцеговини
13/10
Платіжні картки за 9 місяців 2020 року: українці стали більше розраховуватись в Інтернеті та безконтактно
28/09
Україна стає одним із лідерів ринку платіжних сервіс-провайдерів Європи
28/09
Більш як 500 млн гривень і понад 500 тис трансакцій – де і скільки українці витрачали грошей закордоном цього літа