Новини


Число інтернет-магазинів в Україні зростає, незважаючи на непросту ситуацію в країні

3/09/2014

Кількість інтернет-бізнесів, підключених до системи онлайн-оплати платіжними картками eCommerce Connect, розробленої в Українському процесінговому центрі (UPC), збільшилася на 15% за рік, у порівнянні з аналогічним показником на кінець серпня 2013 року, і становить на сьогоднішній день 2828 сайтів.

Кількість оплат на цих сайтах зросла на 4% у серпні 2014 року у порівнянні з серпнем 2013 року, а грошові обороти за операціями оплати платіжними картками збільшилися у той же період на 36%. Середня сума транзакції також виросла на 31% і складає сьогодні 349 грн.

Антон Романчук, голова правління UPC: «Темпи розвитку ринку електронної комерції в Україні значно сповільнилися у цьому році через важку ситуацію в країні. Однак нові інтернет-магазини все ж підключаються, а показники зростання грошових оборотів і середньої суми транзакцій в інтернеті свідчать про те, що українці, навіть незважаючи на загальне зниження купівельної спроможності, готові сьогодні більше витрачати в інтернеті, бо зрозуміли, що це зручно і безпечно».


Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
13/10
Платіжні картки за 9 місяців 2020 року: українці стали більше розраховуватись в Інтернеті та безконтактно
28/09
Україна стає одним із лідерів ринку платіжних сервіс-провайдерів Європи
28/09
Більш як 500 млн гривень і понад 500 тис трансакцій – де і скільки українці витрачали грошей закордоном цього літа
24/09
Українська компанія UPC, що обслуговує 16 країн Европи, здійснила ребрендинг платіжної платформи е-комерції