Новини


Українському процесінговому центру 20 років


17/05/2017

Вже 20 років UPC пропонує банкам послуги з процесування платіжних карток, а також сучасні програмні рішення для розвитку карткового бізнесу.

Компанію створено 24 квітня 1997 року, на початку становлення ринку платіжних карток. Сьогодні UPC не тільки пропонує своїм банкам-клієнтам послуги по обробці карткових трансакцій, а також надає широкий перелік програмних продуктів та рішень у сфері платіжних карток. Наші продукти та рішення сьогодні сприяють підвищенню ефективності роботи роздрібного бізнесу банку, досягненню високих результатів.

За 20 років Український процесінговий центр досяг високих результатів:
  •   Нашими клієнтами сьогодні є 8 банків з Центральної та Східної Європи і 29 українських банків.
  •   На початок 2017 року центр обробив 714 млн. трансакцій за рік, а на обслуговуванні в UPC знаходяться більш ніж 8 млн. карток, майже 39 тис. POS-терміналів та 4.6 тис. банкоматів. Більше 4.1 тис. інтернет-магазинів підключено до системи прийому інтернет-платежів eCommerce Connect та 27 банків використовують систему карткової емісії IS-Card.
  •   На сьогоднішній день у штаті UPC 240 співробітників. Згуртований колектив професіоналів є найбільш цінним інтелектуальним активом компанії та її важливою конкурентною перевагою.
  •   Ми створили професійну IT-інфраструктуру і дата-центри в Україні та Австрії. Також UPC здійснює міграцію на сучасну процесінгову систему Authentic (NCR).

Антон Романчук, Голова Правління UPC:

«Компанія приділяє особливу увагу наданню банкам високої якості сервісу, безпеки та надійності роботи, а також забезпечує високу швидкість реалізації проектів для оперативного запуску нових послуг та скорочення витрат банків. Ми з упевненістю дивимося в майбутнє та продовжуємо інвестувати в UPC, в найсучасніше обладнання і рішення, у нас є бажання йти вперед і амбіції.»

Щиро дякуємо клієнтам та партнерам за плідну співпрацю! Ми завжди готові надавати високоякісні послуги і реалізовувати нові проекти та задачі!


Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
05/03
Де українці частіше роблять покупки: в магазинах чи в Інтернеті
02/02
Основні цифри та тренди на ринку платіжних карток України за підсумками 2017 року
20/11
Безготівкові тенденції у ІІІ кварталі 2017 року
03/11
Покупці стали більше витрачати в інтернет-магазинах