Новини


Покупці стали більше витрачати в інтернет-магазинах


03/11/2017

Обсяг грошових оборотів в інтернет-магазинах, підключених до системи онлайн-оплати eCommerce Connect, розробленої в UPC, збільшився на 190% за рік, у порівнянні з показниками на кінець ІІІ кварталу 2016р.

Онлайн-торгівля продовжує динамічний розвиток і на сьогодні вже 4 027 інтернет-магазинів підключилися до системи eCommerce Connect. Не зважаючи на те, що покупці часто обирають закордоні інтернет-магазини, на долю українських інтернет-магазинів припадає 34% від загального грошового обсягу покупок на сайтах (тут і надалі інформація на основі даних за підсумками роботи системи eCommerce Connect).

При цьому середня сума чеку на закордонних і українських сайтах значно відрізняється та становить 4 630 грн. (у еквіваленті) та 261 грн. відповідно. Також зазначимо, що середня сума трансакцій на українських сайтах зросла на 31% за рік, у порівнянні з аналогічними показниками на кінець ІІІ кварталу 2016 року.
Показники електронної комерції за кількістю оплат зростають повільніше, збільшившись у той же період лише на 3%.

З системою eCommerce Connect інтернет-торговці можуть максимально легко та просто приймати оплату платіжними картками в мережі Інтернет.

Збільшуйте дохід від електронної комерції разом із системою eCommerce Connect та створюйте додаткові можливості для зростання бізнесу.Усі новини

Ми завжди раді
Вам допомогти

Попросити зв'язатися <br>з Вами Попросити зв'язатися
з Вами
mail Написати лист
до UPC
Новини Усі новини
08/04
Безпечні онлайн-платежі за допомогою сервісу токенізації від UPC
08/04
Відповідність міжнародним стандартам безпеки-наш головний приорітет
19/03
Пік трансакцій за картками: як українці готувались до 8 березня
05/03
Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента цінних паперів ПрАТ "Український процесінговий центр"