Український
Процесінговий
Центр
Все більше українців розраховуються NFC-гаджетами замість карток user/common.seoImage
Посилання скопійовано
Зв'яжіться з нами
05. 11. 18
Все більше українців розраховуються NFC-гаджетами замість карток
Все більше українців розраховуються NFC-гаджетами замість карток user/common.seoImage

Збільшення кількості безконтактних POS-терміналів, запуск банками власних мобільних додатків для розрахунків NFC-пристроями та поява таких популярних сервісів, як Gpay та Applepay створили сприятливі умови для зростання NFC-платежів.

За результатами трьох кварталів 2018 року ми бачимо активне зростання не лише безконтактних трансакцій, а й NFC-платежів (тут і надалі інформація на основі даних за картками банків-клієнтів Українського Процесінгового Центру). За цей період було здійснено більше 500 тисяч NFC-трансакцій.

На початку 2018 року NFC-трансакції займали 0,2% від усіх безконтактних оплат картками та 0,05% від усіх покупок картками. Наприкінці третього кварталу 2018 року цей показник зріс — NFC- трансакції займають вже 1,1% від усіх безконтактних оплат картками та 0,3% від усіх покупок картками. Сьогодні вже понад 8 477 карток банків-клієнтів UPC були оцифровані у мобільних гаманцях та використовуються для NFC-платежів. Українці використовують свої смартфони не лише для спілкування, але як і зручний інструмент для здійснення щоденних розрахунків за дрібні покупки чи послуги. Середня сума NFC- трансакції у третьому кварталі 2018 року становила 176 грн.

Держателі платіжних карток банків-клієнтів UPC протягом року найчастіше розраховувалися з використанням мобільних та інших пристроїв з NFC-технологією в супермаркетах, де було здійснено майже 48% покупок. Зі значно меншим показником кількості NFC-розрахунків на другому місці опинилися ресторани– 19%.

Трете місці за кількістю трансакцій займає оплата проїзду у громадському транспорті та метро – 15%. Варто відмітити, що за три квартали 2018 року було здійснено більше 70 тисяч безконтактних NFC-розрахунків у громадському транспорті, а це майже 2% від усіх безконтактних розрахунків.

Замикають п’ятірку популярних місць для NFC-оплат автозаправні станції – 5% та аптеки – 2%.

Інші новини
25. 06. 24
Панельна дискусія на тему “OpenBanking: загрози та можливості” від UPC
На панельній дискусії “OpenBanking: загрози та можливості” зібрались провідні експерти галузі та обговорили найактуальніші питання щодо впровадження OpenBanking в Україні.
Панельна дискусія на тему “OpenBanking: загрози та можливості” від UPC user/common.seoImage
13. 06. 24
Запрошуємо вас на панельну дискусію на тему “OpenBanking: загрози та можливості”!
Експерти обговорять найактуальніші питання щодо впровадження OpenBanking в Україні, його вплив на фінансові інститути та клієнтів, а також розглянуть потенційні ризики та можливості, що виникають у зв’язку з цією технологією.
Запрошуємо вас на панельну дискусію на тему “OpenBanking: загрози та можливості”! user/common.seoImage
04. 06. 24
UPC впроваджує OpenBanking, як сервіс для банків України
Компанія UPC впроваджує сервіс Openbanking (Openbanking-As-a-Service) - структурований і безпечний обмін даними між надавачами платіжних послуг та технологічним оператором платіжних послуг через відкриті API.
UPC впроваджує OpenBanking, як сервіс для банків України user/common.seoImage
Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.