Український
Процесінговий
Центр
Емітенський 3D Secure

Емітенти карток можуть забезпечити безпеку платежів та запобігти несанкціонованому використанню платіжних карток.

3D-Secure Issuing Access Control
3D Secure 2.0

Системи UPC підтримують оновлений протокол 3-D Secure 2 (3DS2), що розширює можливості аутентифікації на стороні емітента. 

Це покращує користувацький досвід та робить розрахунки карткою більш зручними та безпечними.

Strong Customer Authentication (SCA)

SCA передбачає необхідність двофакторної автентифікації під час доступу до інформації про клієнта, ініціювання платежу чи здійснення дії через віддалений канал.

Для затвердження трансакції продавець повинен надавати емітенту картки два незалежні фактори автентифікації.

Risk-Based Authentication (RBA)

Щоб відповідати вимогами 3DS 2 емітенти потребують сервісу, який забезпечить використання та аналіз даних для прийняття рішення про ризик у режимі реального часу. Сервіс RBA від UPC допомагає емітентам оцінювати ризик трансакцій та забезпечити зручність розрахунків для держателів карток.

Схожі послуги
Підготовка данних

Сервіс підготовки даних для платіжних карток усіх видів, що випускаються для міжнародних мереж або місцевих проектів. Повністю автоматизоване рішення для підготовки даних дозволяє швидко та легко виготовити картки. 

Сервіс підтримує передові технології смарт-карт – контактні та безконтактні інтерфейси. Гнучка функціональність для налаштування рішення відповідно до вимог замовника.

Авторизація та кліринг

Процесування операцій за різними видами платіжних карток: дебетним, кредитним, EMV, безконтактним, предперсоналізованим та багатьом іншим. 

За допомогою багатофункціональної процесінгової системи Authentic забезпечується повний цикл обробки трансакцій. UPC відповідає вимогам безпеки, що щорічно підтверджується міжнародними аудитами.

Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.