Український
Процесінговий
Центр
АТМ Еквайринг

Підвищуйте ефективність мережі банкоматів, отримуйте додатковий дохід та надайте клієнтам широкий перелік послуг в АТМ та кіосках.

АТМ Еквайринг
Авторизація та кліринг

UPC є надає послуги банкам з обробки, передачі даних та управління банкоматною мережею.

Управління АТМ

Банк може передати управління банкоматами до UPC та отримати повне супроводження АТМ-мережі. Ми надаємо засоби для реєстрації та активації банкоматів, здійснюємо моніторинг, технічну і операційну підтримку.

Динамічна Конвертація Валют

Сервіс забезпечує додатковий дохід від конвертації валют при обслуговуванні іноземних карток в мережі АТМ банку-еквайра. 

Гнучка система налаштування: банк самостійно визначає перелік валют, для яких застосовується дана послуга та розмір комісії. 

Дуже актуальне рішення для міст або країн, що відвідують багато іноземців (туризм, навчання, бізнес).

Сервіс Surcharge

Рішення від UPC забезпечує стягнення комісії в АТМ за зняття готівки з держателів карток Visa та MasterCard іноземних банків. Сервіс доступний для всіх моделей АТМ (Wincor, NCR, Diebold).

Безконтактні платежі

Операції на банкоматах NCR та Wincor за допомогою безконтактної картки VISA і Mastercard або мобільного пристрою з NFC чипом та мобільної аплікації Банку або сторонніх розробників (Google Pay, Apple Pay та ін.). 

Операції здійснені у таких спосіб більш захищені, відбуваються швидше та зручніші для держателя картки.

Моніторинг Банкоматів

UPC забезпечує повний комплекс послуг із моніторингу та управління АТМ дистанційно за допомогою UPCOnLine. 

Послуга включає реєстрацію банкоматів, опис помилок, його статус, історія подій, інформація про залишок коштів, вилучені картки, аналіз роботи та статистичні дані, прогнози та звіти та багато іншого.

Захист від Шахрайства

UPC пропонує гнучкі програмні рішення для оперативного моніторингу підозрілих операцій за картками банка у режимі реального часу. 

За допомогою аналізу активності за картками в ATM забезпечується швидка реакція на шахрайську операцію. Мінімізуються фінансові та репутаційні втрати та збільшується лояльність клієнтів.

Звітність

Ми готові надати банку будь-яку інформацію для аналізу даних і оцінки ефективності як продуктів і рішень, так і коригування бізнес-процесів в АТМ. 

У тому числі статистику готівки, звіт про поповнення, номінали банкнот, час доступності банкомата та мережі зв’язку, історії трансакцій авторизації та багато іншого. 

Звіти доступні через віддалену систему UPC OnLine, через API або шляхом передачі файлів.

Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.