Український
Процесінговий
Центр
Cистема карткової емісії IS-Card

IS-Card автоматизує процес випуску карткових продуктів банку, облік коштів на рахунках, роботу із торговельними підприємствами. Система містить всі інструменти для побудови тривалих відносин з клієнтами, розробки програм лояльності, кредитних схем та багато іншого.

Cистема карткової емісії IS-Card
Програми Лояльності

Надають можливість створити та налаштувати різні схеми лояльності для клієнтів із нарахуванням бонусів, подарунків чи виплат. 

Такі програми стимулюють держателів карток робити трансакції за встановленою умовою (тип, МСС, торгова мережа, країна і т.д).

Передплачені Картки

IS-Card підтримує емісію неіменних (Instant) карток платіжних систем Masterсard, Visa та ПРОСТІР. 

Таким чином, банк завжди має в наявності готові картки, які можна видати клієнтам при зверненні до банку.

Installment-платежі

Банки отримують можливість стимулювати клієнтів більше користуватися кредитними коштами для оплати товарів та послуг. 

Держателі карток можуть оформити розстрочку при розрахунку карткою у POS-терміналі. Сервіс дозволяє обрати кількість платежів та зручну схему погашення кредиту. 

З Installment банк отримає додатковий дохід за використання розстрочки та еквайрську комісію з торговельних підприємств.

PIN Setup CNP

Комплексне рішення для встановлення та зміни PIN-коду через різні канали, такі як IVR, інтернет/мобільний банкінг, sms. 

Дозволяє банку скоротити витрати на друк та доставку PIN-конвертів, прискорити видачу карток. Це рішення зменшує витрати банку на перевипуск карток, PIN-код яких втрачено, адже держатель картки може встановити зручний PIN-код, що легко запам’ятати.

Web-доступ для Мобільного та Інтернет-Банкінгу

За допомогою веб-сервісів IS-Card можливо виконувати основні операції із данними клієнтів: реєстрацію, створення договорів, отримання інформації за карткою, встановлення кредитного ліміту та багато іншого.

API для Інтернет-Банкінгу

IS-Card взаємодіє із автоматизованими банківськими системами (CBS), системами інтернет- і мобільного банкінгу в онлайн-режимі за рахунок використання уніфікованого API.

Кредитні Схеми

IS-Card пропонує більше 20 схем нарахування відсотків за санкціоновану перевитрату. 

Доступне регулювання привілейованого grace-періоду, відстрочку виставлення кредитної заборгованості до оплати, кредитні канікули та багато іншого.

SMS-Сервіс за Подіями

Рішення надає можливість банку відправляти СМС-повідомлення клієнтам.

Це може бути група повідомлень за запитом клієнта, періодичні СМС, повідомлення за подією, тощо.

Розрахунки з Торговцями та МПС

В IS-Card доступний механізм розрахунків із підприємствами та Платіжними Системами. Окремо реєструються умови ведення рахунків для торговельних підприємств і забезпечується весь спектр розрахункових операцій.

Порогові Комісії і Відсоткові Ставки

Налаштування комісій і умов їх стягнення за операцію зняття готівки в АТМ і POS, з урахуванням локальності здійснення операцій. 

Порогова тарифікація операцій робить вартість обслуговування більш вигідною для клієнтів та збільшує кількість операцій за картками і прибутковість банку.

Підтримка 3DS2

Система карткової еміссії IS-Card повністю відповідає вимогам протоколу 3DS2 та підтримує операції в інтернеті з використанням біометрії в мобільних додатках.

Онлайн-Взаємодія з Процесингом

Функціональність забезпечує синхронізацію поточного балансу карткового рахунку в IS-Card з балансом у процесинговій системі UPC, яка авторизує транзакції.

Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.