Український
Процесінговий
Центр
E-Commerce Еквайринг

Використовуйте сучасні сервіси для розвитку електронної комерції, що роблять процес оплати простим, швидким та захищеним. Ознайомтесь детальніше на сторінці або за посиланням ecconnect.upc.ua

E-Commerce Acquiring
Прийом платежів картками Visa і MasterCard

Сервіс прийому платежів із застосуванням карток Visa і Masterсard з більш ніж 150 країн світу в режимі онлайн. 

Сертифікована система безпеки, що відповідає стандартам PCI DSS. Швидке зарахування коштів на рахунок торговця.

3D Secure

UPC забезпечує авторизацію карток за стандартом 3DS2 не тільки на основі одноразових паролів, але і з використанням методів динамічної аутентифікації, таких як біометрія та аутентифікація на основі токенів. 

Це сприяє підвищеню конверсії успішних трансакцій без використання одноразових паролів.

Цифрові гаманці

Прийом платежів сучасними цифровими гаманцями: Apple Pay, Google Pay, Visa Checkout і MasterPass.

Простий спосіб підтвердження оплати за допомогою Touch ID або Face ID. Оплата здійснюється в один клік. Можливість прямої інтеграції кнопки гаманця на сторінку товару або кошика.

Двостадійна оплата

Блокування грошей на картці клієнта на строк до 30 днів без їх фактичного списання. 

Списання грошей здійснюється за другою подією, наприклад, після доставки продукції або закінчення бронювання в готелі. Миттєве повернення заблокованої суми клієнту. Зручне рішення для маркетплейcів, готелів, служб таксі тощо.

MOTO платежі

Можливість самостійного списання коштів з картки клієнта.

Для прийому платежу не потрібен фізичний доступ до картки клієнта. Достатньо номера і терміну дії картки. Зручне рішення для IVR платежів.

Токени

Формування і безпечне зберігання токена платіжної картки для зареєстрованих клієнтів. 

Запити на списання здійснюються за токеном картки клієнта. Можливість встановлення правил, періодичності списання та суму. 

Зручне рішення для служб таксі, оплати спеціальними мобільними додатками і на маркетплейсах.

E-Invoicing

Електронний рахунок, що відправляється клієнту по смс, на email, в месенджер або будь-яким зручним способом. Для оплати треба перейти за посиланням та обрати зручний спосіб оплати.

Ефективне рішення якщо у торговця немає сайту.

QR оплата

Створення платіжних QR-кодів для зручної оплати як на паперових рахунках (наприклад комунальних), так і в оффлайн торгових точках. 

Для оплати паперового рахунку, або торговій точці без наявності POS-терміналу, клієнту необхідно лише просканувати QR код і виконати оплату своєю карткою.

Захист від шахрайства

Сучасне рішення, яке призначене для виявлення та моніторингу дій шахраїв, управління потенційно небезпечними діями зловмисників. 

Зручний кабінет торговця з можливістю контролю платежів і вбудована система моніторингу, що дозволяє контролювати ризики шахрайський операцій.

Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.