Український
Процесінговий
Центр
UPC успішно пройшов три головних аудити user/common.seoImage
Посилання скопійовано
Зв'яжіться з нами
04. 09. 23
UPC успішно пройшов три головних аудити
UPC успішно пройшов три головних аудити user/common.seoImage

У 2023 році компанія підтвердила відповідність високим стандартам PCI PIN Security, PCI DSS та PCI 3DS ACS

Цього року UPC, як ACS та 3DS Server сервіс-провайдер, успішно пройшов аудит інфраструктури сервісу 3D Secure на відповідність вимогам керівних документів міжнародних платіжних систем в сфері фізичної та логічної безпеки.

Слід зазначити, що відповідність вимогам PCI PIN Security для клієнтів UPC означає повний захист PIN-кодів при здійсненні трансакцій у банкоматах і POS-терміналах. Реалізація вимог даної програми дозволяє забезпечити захист PIN-кодів з моменту їх введення на клавіатурі банкомату або POS-терміналі, до обробки у платіжних системах еквайра та емітента.

Сертифікат відповідності PCI DSS свідчить про те що, UPC приділяє увагу не тільки модернізації систем, оновленню структур та процедур, але й удосконаленню рівня безпеки. Всі ступені захищеності даних, які передаються, зберігаються та обробляються процесінговим центром, відповідають міжнародним стандартам інформаційної безпеки.

Зауважимо, що в колі аудитів були присутні дата-центри UPC в Україні і Відні.

Проходження аудитів у 2023 році завершило процес сертифікації UPC міжнародними платіжними системами та підтвердило високі стандарти роботи компанії.

 

Інші новини
18. 09. 23
UPC взяв участь у POWER PAYMENT MEETUP
Нещодавно у Києві відбулася зустріч провідних гравців платіжного ринку
UPC взяв участь у POWER PAYMENT MEETUP user/common.seoImage
21. 08. 23
Ускладнена робота сервісів 21.08.2023
У зв’язку з DDoS-атаками відбулось тимчасове обмеження роботи деяких сервісів UPC
Ускладнена робота сервісів 21.08.2023 user/common.seoImage
24. 07. 23
Динаміка ринку платіжних карток в Україні за перше півріччя 2023 року: українці більше переказують на картки та витрачають на товари чи послуги
За шість місяців 2023 року, порівняно з аналогічним періодом 2022 року, загальна кількість трансакцій за картками клієнтів UPC збільшилась на 6,5%, а грошові об’єми збільшилися на 13,9%.
Динаміка ринку платіжних карток в Україні за перше півріччя 2023 року: українці більше переказують на картки та витрачають на товари чи послуги user/common.seoImage
Зв'яжіться з нами

Адреса Пр-т Степана Бандери 9, корпус 5А, а/с 65, Київ, Україна, 04073

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.