Український
Процесінговий
Центр
UPC успішно пройшов три головних аудити user/common.seoImage
Посилання скопійовано
Зв'яжіться з нами
04. 09. 23
UPC успішно пройшов три головних аудити
UPC успішно пройшов три головних аудити user/common.seoImage

У 2023 році компанія підтвердила відповідність високим стандартам PCI PIN Security, PCI DSS та PCI 3DS ACS

Цього року UPC, як ACS та 3DS Server сервіс-провайдер, успішно пройшов аудит інфраструктури сервісу 3D Secure на відповідність вимогам керівних документів міжнародних платіжних систем в сфері фізичної та логічної безпеки.

Слід зазначити, що відповідність вимогам PCI PIN Security для клієнтів UPC означає повний захист PIN-кодів при здійсненні трансакцій у банкоматах і POS-терміналах. Реалізація вимог даної програми дозволяє забезпечити захист PIN-кодів з моменту їх введення на клавіатурі банкомату або POS-терміналі, до обробки у платіжних системах еквайра та емітента.

Сертифікат відповідності PCI DSS свідчить про те що, UPC приділяє увагу не тільки модернізації систем, оновленню структур та процедур, але й удосконаленню рівня безпеки. Всі ступені захищеності даних, які передаються, зберігаються та обробляються процесінговим центром, відповідають міжнародним стандартам інформаційної безпеки.

Зауважимо, що в колі аудитів були присутні дата-центри UPC в Україні і Відні.

Проходження аудитів у 2023 році завершило процес сертифікації UPC міжнародними платіжними системами та підтвердило високі стандарти роботи компанії.

 

Інші новини
25. 06. 24
Панельна дискусія на тему “OpenBanking: загрози та можливості” від UPC
На панельній дискусії “OpenBanking: загрози та можливості” зібрались провідні експерти галузі та обговорили найактуальніші питання щодо впровадження OpenBanking в Україні.
Панельна дискусія на тему “OpenBanking: загрози та можливості” від UPC user/common.seoImage
13. 06. 24
Запрошуємо вас на панельну дискусію на тему “OpenBanking: загрози та можливості”!
Експерти обговорять найактуальніші питання щодо впровадження OpenBanking в Україні, його вплив на фінансові інститути та клієнтів, а також розглянуть потенційні ризики та можливості, що виникають у зв’язку з цією технологією.
Запрошуємо вас на панельну дискусію на тему “OpenBanking: загрози та можливості”! user/common.seoImage
04. 06. 24
UPC впроваджує OpenBanking, як сервіс для банків України
Компанія UPC впроваджує сервіс Openbanking (Openbanking-As-a-Service) - структурований і безпечний обмін даними між надавачами платіжних послуг та технологічним оператором платіжних послуг через відкриті API.
UPC впроваджує OpenBanking, як сервіс для банків України user/common.seoImage
Зв'яжіться з нами

Адреса вул. Ґарета Джонса, 8 (корпус В-11) а/с 65, Київ, Україна, 04119

Використання файлів cookie.
Натиснувши «Погоджуюся», ви дозволяєте нам постійно вдосконалювати наш веб-сайт і створювати персоналізовані рекламні оголошення.
У розділі "Індивідуальні налаштування" ви знайдете детальну інформацію, а також можете дозволити або заборонити обробку чи відкликати вашу згоду.
Інформація про захист даних.